Які документи необхідні для організації похорону?

Ритуальне шахрайство

До поховання
Іноді відхід людини з життя стає великою несподіванкою для близьких. Ті, кому доводилося стикатися з організацією похорону і документальним оформленням траурної події, представляють схему своїх дій в найближчі дні. Але багато хто виявляється в скрутному становищі.

Ритуальне шахрайство - зберігайте пильність!
У цей момент не дрімають зловмисники. Вони обманним шляхом набивають кишені грошима, обіцяючи кваліфіковану допомогу. Але в найвідповідальніший момент або надають послуги, вартість яких в рази завищена, або зовсім зникають.

Обманні схеми ритуального шахрайства можуть бути самими витонченими, а їх вибір часто залежить від матеріального достатку і соціального статусу сім'ї покійного.

Щоб не зіткнутися з злочинцями - Ритуальний дім "Вічність" попереджає
Ви ніколи не опинитеся в подібній ситуації, якщо будете дотримуватися єдиного правила: отримати якісну послугу можна у професіоналів ритуальних служб, які мають добре ім'я в місті, які зарекомендували себе з кращого боку і виявляють в роботі з клієнтами порядність.

У таких агентствах всі фінансові розрахунки виконують прозоро, а обумовлений заздалегідь пакет послуг буде надано в повному обсязі. Замовник обов'язково отримає на руки оригінал акту виконаних послуг на ритуальне обслуговування.

Запам'ятайте це правило самі і вчасно застережіть знайомих.